سامانه خدمات مشتریان و مخاطبان آتاپایپ

دوست داشتیم همکاری هایمان فقط محدود به تولید ما و خرید شما نباشد. از این رو سامانه ای خلق کردیم تا بیشتر از همیشه کنار هم باشیم و شما بتوانید از خدمات تخصصی گروه صنعتی خسرو نیکو پلاست بهره مند شوید.

app
shape

مزیت های عضویت در باشگاه مجریان حرفه ای تاسیسات

ما به شما کمک می کنیم وب سایت های زیبایی بسازید که کاملاً متمایز باشند و به طور خودکار با سبک شما سازگار شوند. با اطمینان از پورتال های استاندارد شده استاندارد با استانداردهای بالا در نتایج پیش بینی کنید.

دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی

روی تمام محصولات، بارکد منحصر به فرد آتایار وجود دارد. وارد اپلیکیشن شده، بارکد محصولات را اسکن کنید، امتیاز جمع کنید و هر سه ماه یکبار، جایزه بگیرید.

استعلام کد آتایاری

به شما یک کد آتایاری تخصیص داده خواهد شد، کد خود را در اختیار مشتریانتان بگذارید. آنها می توانند با استعلام کد شما روی اپلیکشن، رزومه کامل شما را مشاهده کنند.

قرار گیری در لیست مجریان تایید شده

همه در جستجوی تاسیسات کار خوب هستند. نام شما در لیست تاسیسات کاران تایید شده آتاپایپ ثبت خواهد شد. مشتریان با یک جستجوی ساده، به شما دسترسی خواهند یافت.

ویژگی‌های اپلیکیشن آتایار

دوست داشتیم همکاری هایمان فقط محدود به تولید ما و خرید شما نباشد. از این رو سامانه ای خلق کردیم تا بیشتر از همیشه کنار هم باشیم و شما بتوانید از خدمات تخصصی گروه صنعتی خسرو نیکو پلاست بهره مند شوید.

طراحی وب پاسخگو

وبسایت ما تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد.

مشاهده سوابق

سوابق فعالیت ماه‌های گذشته به راحتی قابل مشاهده می‌باشد.

پشتیبانی آنلاین

در تمامی مراحل همراه شما خواهیم بود.

Image placeholder
به روز رسانی رایگان

با بروز رسانی‌های جدید همراهتان خواهیم بود.

داده ایمن

داده‌های شما در دیتابیس ما در امنیت خواهد بود.

راحتی کاربری

به راحتی قابل استفاده برای همه می‌باشد.

مراحل استفاده از اپلیکیشن

با نصب اپلیکیشن آتایار، می توانید با سرعت بالا و در کمترین زمان، از خدمات سامانه آتایار بهره مند شوید و بعد از تکمیل فرم و طی کامل مراحل عضویت، کد آتایاری دریافت نمایید سپس بسته به نوع کد آتایاری، از خدمات ویژه باشگاه تخصصی که عضو آن هستید، استفاده کنید.

دانلود برنامه ما

از این بخش می توانید اپلیکیشن آتایار را دانلود و روی گوشی خود نصب نمایید. اپلیکیشن آتایار، قابل استفاده روی سیستم های عامل اندروید و ios می باشد.

download

اپلیکیشن آیفون

وب اپلیکیشن آتایار را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

01.

مرحله اول

در نوار پایین مرورگر گوشی روی دکمهShareبزنید.

02.

مرحله دوم

در منوی باز شده در قسمت پایین گزینهAdd to Home Screenرا انتخاب کنید.

03.

Addمرحله سوم

در مرحله بعد در قسمت بالا رویAddبزنید.