آتایار

سامانه مهندسین و مجریان تاسیسات

دوست داشتیم همکاری هایمان فقط محدود به تولید ما و خرید شما نباشد. از این رو سامانه و باشگاه مهندسی و مجریان تاسیسات آتایار را خلق کردیم تا بیشتر از همیشه کنار هم باشیم و شما بتوانید از خدمات تخصصی گروه صنعتی خسرو نیکو پلاست بهره مند شوید. اگر تاسیسات کار حرفه ای ساختمان هستید، کافی است عضو باشگاه مجریان حرفه ای تاسیسات شده و از امتیازات ویژه این باشگاه بهره مند شوید. همچنین به عنوان مهندس فعال حوزه تاسیسات، این امکان برای شما وجود دارد که به عضویت باشگاه ویژه مهندسین تاسیسات درآمده و از خدمات تخصصی حوزه کاری خود استفاده نمایید. در سامانه آتایار، علاوه بر عضویت در باشگاه های تخصصی، می توانید با استفاده از نرم افزار محاسبه گر تخصص تاسیسات، اقلام مصرفی تاسیسات پروژه خود را برآورد نمایید. مشتریان محترم هم می توانند از طریق سامانه آتایار، از خدمات گارانتی استفاده نموده و برگ ضمانتنامه محصولات را دریافت نمایند.

استعلام آتایار
 • + ۹۵۰ آتایار فعال
 • + ۳۷۰۰ پروژه انجام شده
 • + ۲۴۰۰ ضمانت نامه صادر شده
 • + ۹۳٪ میزان رضایت مشتری

باشگاه مجریان حرفه ای تاسیسات

اگر تاسیسات کار حرفه ای هستید، در اولین فرصت عضو باشگاه مجریان حرفه ای تاسیسات آتایار شوید. بعد از تکمیل فرم و تایید عضویت شما، کد و کارت آتایاری برای شما صادر خواهد شد. بعد از این مرحله می توانید با استفاده از اپلیکیشن آتایار و اسکن بارکد نصب شده بر روی محصولات، امتیازات خود را افزایش داده و در بازه های زمانی سه ماهه، معادل امتیاز کسب شده، پاداش نقدی و غیر نقدی دریافت نمایید. همچنین بعد از تایید عضویت، نام شما در لیست تاسیسات کاران تایید شده آتاپایپ ثبت خواهد شد. از این پس شما می توانید با ارائه کد آتایاری خود، مشتریانتان را در جریان توانمندی ها و پروژه هایی اجرا شده تان قرار دهید. رزومه شما از طریق استعلام کد آتایاری تان، قابل مشاهده برای تمام مشتریانتان خواهد بود. باشگاه مجریان حرفه ای تاسیسات، بهترین منبع برای رزومه شما خواهد بود.

عضویت در آتایار

مزیت های عضویت در باشگاه مجریان حرفه ای تاسیسات

دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی

روی تمام محصولات، بارکد منحصر به فرد آتایار وجود دارد. وارد اپلیکیشن شده، بارکد محصولات را اسکن کنید، امتیاز جمع کنید و هر سه ماه یکبار، جایزه بگیرید.

استعلام کد آتایاری

به شما یک کد آتایاری تخصیص داده خواهد شد، کد خود را در اختیار مشتریانتان بگذارید. آنها می توانند با استعلام کد شما روی اپلیکشن، رزومه کامل شما را مشاهده کنند.

قرار گیری در لیست مجریان تایید شده

همه در جستجوی تاسیسات کار خوب هستند. نام شما در لیست تاسیسات کاران تایید شده آتاپایپ ثبت خواهد شد. مشتریان با یک جستجوی ساده، به شما دسترسی خواهند یافت.

سامانه محاسبه گر

انجام محاسبات تخصصی تاسیسات زمان بر است و هرگونه خطا ممکن است منجر به تحمیل هزینه شود. سامانه و نرم افزار محاسبه گر آتایار به شما کمک خواهد کرد در کوتاه ترین زمان، محاسبات مربوط به اقلام مصرفی را با دقتی بالا انجام دهید.

 • محاسبه اقلام مصرفی مورد نیاز در سیستم گرمایشی رادیاتور
 • محاسبه اقلام مصرفی مورد نیاز در سیستم گرمایش از کف
 • محاسبه اقلام مصرفی مورد نیاز در سیستم اب سرد و گرم
 • محاسبه انرژِی مصرفی رادیاتور و پکیج
 • طراحی نقشه گرمایش از کف
استفاده از سامانه محاسبه گر

ضمانت نامه ۲۵ ساله

به واسطه اطمینانی که به کیفیت تولیداتمان داریم و با در نظر گرفتن تلاش بی وقفه تمام اعضای مجموعه در حفظ مستمر این کیفیت، محصولات 5 لایه آتاپایپ، به مدت 25 سال از زمان ثبت ضمانت نامه، تحت ضمانت گروه صنعتی خسرو نیکو پلاست می باشد. برای استفاده از خدمات، وارد لینک شده و شرایط بهره مندی از ضمانت نامه را مطالعه بفرمایید. سپس می توانید نسبت به تکمیل فرم درخواست ضمانتنامه اقدام نمایید. پس از بررسی های لازم و طی مراحل سیستمی در واحد امور مشتریان، ضمانت نامه رسمی صادره، برایتان ارسال خواهد شد.

درخواست ضمانت نامه و اطلاعات بیشتر

باشگاه مهندسین آتایار

باشگاه مهندسین تاسیسات، از جمله مهم‌ترین سرویس های آتایار است که می کوشد ضمن گردهم آوری مهندسین خوشنام و کوشای حوزه تاسیسات، خدمات شایسته ای را به این گروه تاثیرگذار در صنعت ساختمان ارائه نماید. شما مهندس گرامی می توانید با تکمیل فرم و عضویت در باشگاه مهندسین تاسیسات آتایار، بارکد نصب شده روی محصولات را از طریق اپلیکیشن آتایار اسکن نموده و ضمن تجمیع امتیازات این اطمینان خاطر را هم برای ما فراهم آورید که محصولات ما، تحت نظارت بهترین مهندسین در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. هم اکنون به باشگاه مهندسین تاسیسات آتایار بپیوندید و از خدمات ارزنده ای که برای اعضای این باشگاه در نظر گرفته شده است، بهره مند گردید.

عضویت در آتایار

استعلام آتایار

کد آتایاری را در این قسمت وارد کنید. با فشردن دکمه استعلام، تمام نتایج مربوط به رزومه آتایار مختص به شما نمایش داده خواهد شد.


اپلیکیشن آتایار

 • ۱

  دانلود اپلیکیشن

  با نصب اپلیکیشن آتایار، می توانید با سرعت بالا و در کمترین زمان، از خدمات سامانه آتایار بهره مند شوید.

 • ۲

  عضویت در آتایار

  بعد از تکمیل فرم و طی کامل مراحل عضویت، کد آتایاری دریافت نمایید.

 • ۳

  استفاده از خدمات آتایار

  بسته به نوع کد آتایاری، از خدمات ویژه باشگاه تخصصی که عضو آن هستید، استفاده کنید.

نظرسنجی سامانه آتایار

برای شرکت در نظرسنجی سامانه آتایار و کمک به خدمات‌رسانی هر چه بهتر به شما عزیزان، بر روی دکمه نظر سنجی کلیک کنید.

‌عضویت در آتایار

هم اکنون می توانید برای عضویت در باشگاه های سامانه آتایار، روی دکمه عضویت کلیک کنید

دانلود اپلیکیشن

از این بخش می توانید اپلیکیشن آتایار را دانلود و روی گوشی خود نصب نمایید. اپلیکیشن آتایار، قابل استفاده روی سیستم های عامل اندروید و ios می باشد.