atapipe سیستم های تخصصی تاسیسات و فاضلاب ساختمان
مختصری در مورد ما

گروه صنعتی خسرونیکوپلاست

داستان ما از سال 1368 به همت برادران فرجی خسروشاهی آغاز شد. در صفحات نخست دفتر سرگذشت ما، نام لوله و اتصالات الیاف سیمانی و سرامیکی ثبت شده است. امروز و بعد از گذشت بیش از سه دهه، این دفتر، قطور و پر برگ شده است. ما صفحات امروز دفترمان را با طیف وسیعی از انواع لوله ها و اتصالات سیمانی، UPVC و پنج لایه پر کرده ایم. جمع کوچک ما در روزهای آغازین، امروز به خانواده ای بزرگ تبدیل شده که در زمینی به وسعت 80 هزار متر مربع، تخصص، تعهد و پایبندی به کیفیت را می جوید. داستان ما از شهر خسروشاه تبریز آغاز شد و ما امروز داستان سرایان تولید و صادرات هستیم در کل ایران و بیش از 14 کشور جهان. به جمع خوانندگان این داستان زیبا، خوش آمدید...

سرگذشت ما

تاریخچه شرکت

سال ۱۳۶۸

در این سال گروه صنعتی خسرو نیکوپلاست بنیان گذاشته شد و فعالیت خود را با برند خسرویت در حوزه تولید لوله و اتصالات الیاف سیمانی و سرامیکی با رویکردی نوآورانه آغاز نمود. مفتخریم به اینکه ناممان به عنوان بنیان گذار تولید انواع اتصالات سیمانی و سرامیکی بر تارک صنعت ایران زمین ثبت خواهد ماند.
خسرویت، دوستدار محیط زیست

سال ۱۳۸۳

در این سال، تولید لوله و اتصالات UPVC در حجم وسیعی آغاز شد. تولیدات ما از آن سال تا به امروز، پاسخگوی بخش بزرگی از نیاز صنایع ساختمان، مخابرات, کشاورزی ,و آب و فاضلاب در سطح ایران بوده است. علاوه بر پوشش بازارهای داخلی، از همان سالهای نخست، صادرات و ارز آوری بخشی از اولویت سیاستهای ما بود. امروز لوله های تولیدی ما در دو نوع لوله های چسبی و پوشفیت از سایز 20 الی 500 میلیمتر و در ضحامت های مختلف بسته به نیاز مشتریان در حجم تولید 10.000 تن در سال عرضه می گردد.


خسرو نیکوپلاست، نیک اندیش خلاق
سال ۱۳۸۹

در سال 1389 تحولی عظیم را رقم زدیم. همخوان با تغییر نیازها در صنعت ساختمان، ما نیز تکنولوژی نوین تولید لوله های پنج لایه را در سطحی وسیع به کار بستیم و سبد محصولاتمان را وسعت دادیدم. در یک کلام، ما اینجا از آخرین و به روزترین تکنولوژی ممکن در تولید لوله های پنج لایه صحبت می کنیم. از آغازین روزهای تولید، کیفیت محصولات ویژگی بارزی بود که تمام مشتریانمان به آن باور یافتند. ما به ظرفیت تولید 35 میلیون متر لوله پنج لایه در سال رسیده ایم. چیزی بیش از 2.5 برابر قطر کره زمین!


آتاپایپ، آغازگر بی پایان
سال ۱۳۹۲

در این سال، با سرمایه گذاری وسیع در حوزه تولید اتصالات و شیر آلات برنجی، تنوع سبد محصولاتمان را به اوج خود رساندیم. در آتابای صفر تا صد تولید و نهایی سازی محصول از خلق ایده، طراحی، مدل سازی، طراحی و ساخت قالب، فورج، تریم، شات و سند بلاست، ماشین کاری ترانسفر، CNC، Index، آبکاری، مونتاژ و بسته بندی نهایی بصورت یکپارچه و پیوسته در داخل مجموعه انجام می پذیرد. ما با یک فرآیند کنترلی دقیق و سختگیرانه، روزانه بیش از 250 هزار قطعه باکیفیت را به همت کارشناسان جوان و متخصص مجموعه، خلق می کنیم. تعامل دائمی با بازار مصرف و ترکیب بازخوردها و نیازهای بازار با خلاقیت و دانش فنی بالای تیم طراحی، منجر به تولید اتصالات ویژه شده که تولیدات ما را پاسخ گوی تمام نیازهای صنعت ساختمان در زمینه تاسیسات کرده است.


آتابای، یکبار برای همیشه
سال ۱۳۹۸

طیف وسیع مخاطبان و مشتریان، ما را به فکر نوآوری در ارائه خدمات به جامعه بزرگ تاسیسات ساختمان انداخت. آتایار سامانه ای است که رسالت اصلی آن، ارائه خدمات کیفی، مستمر و نوآورانه به تمامی اعضای این جامعه است. ما خدمات منحصر به فردی به اعضای باشگاه های زیر مجموعه آتایار ارائه می نماییم. باشگاه مهندسین تاسیسات، باشگاه مجریان حرفه ای تاسیسات، باشگاه مشتریان و باشگاه نمایندگان وفادار، زیرمجموعه های آتایار هستند که همگی در قالب یک اپلیکیشن جامع و کامل در دسترس اعضای جامعه تاسیسات ایران قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در باشگاه های آتایار، روی این لینک کلیک کنید

سال ۱۳۹۹

درسال 1399 در راستای خودکفایی در تولید مواد اولیه مصرفی شرکت پروژه نیکو پلیمر با محوریت دانش بنیان آغاز به فعالیت کرد . محصولات این شرکت شامل انواع استابلایزر های پایه سرب و روی – انواع کامپاند و گرانول های پلیمری – استئارات پایه فلزی می باشد که با تکیه بر بروز ترین تکنولوژی جهان در مسیر بهینه سازی فرایند ها و هزینه های مازاد تولید قدم بر می دارد.

پیام موسسین

در سایه عنایات حضرت حق، راه طولانی و پر پیچ خمی را پشت سرگذاشته ایم تا امروز آنچه را که روزی در رویای ما دو برادر تصویر شده بود، در جهان واقعیت تعبیر کنیم. شاکریم بابت عمری که صرف تولید و اشتغال زایی کردیم. دست آوردهای امروز، حاصل تلاش تک تک اعضای خانواده خسرو نیکوپلاست است و چه نیکوست که امروز ما ناظر نتایج ارزشمند هستیم و قدردان این خانواده دوست داشتنی. دست رنج ما، میراثی است که سربلندانه به نسل جدید مدیران اندیشمند سپرده می شود. دست همه کسانی را که یاورمان بودند به گرمی می فشاریم و امیدواریم راهی که ما آغازگران آن بودیم، هرگز پایان نیابد
آغاز گریم و لحظه ای از حرکت ننشستیم
هستیم بر آن عهد که با خود بستیم
پایان ره اینجا، نه به این زودی نیست
ماییم که آغازگری بدون پایان هستیم
محمد و حسین فرجی خسروشاهی

تماس با کارشناسان